pozyczki prywatne chwilowki

 

 

 

 

 

 

 


Regulamin


Zasady są przejrzyste.
1. Podstawowe informacje
Jesteśmy pośrednikiem, który pomaga w znalezieniu najlepszej opcji szybkiej pozyczki. Wspolpracujemy jako partner z takimi firmami jak Provident, Netcredit, viaSMS, SMS365. Najważniejsze informacje na temat oferty firmy PROVIDENT. Specjalizujemy się w udzielaniu szybkich pożyczek gotówkowych bez weryfikacji rejestrów takich jak BIK, BIG, KRD i innych. Oferujemy pożyczki głównie Klientom indywidualnym na dowolny cel. Pożyczki udzielamy na okres od kilku tygodni do dwóch lat, spłacane w wygodnych ratach tygodniowych lub miesięcznych. Klient ma możliwość wyboru sposobu spłat pożyczki. Oferujemy również obsługę domową.

Udzielamy pożyczek od 100 zł do 10 tysięcy, dzięki czemu możemy spełnić oczekiwania każdego klienta, nawet najbardziej wymagającego.

Pożyczki są szybko dostępne i bardzo wygodne. Do udzielenia pożyczki nie są wymagamy poręczycieli. Koszty udzielonej pożyczki są stałe i znane przed podpisaniem umowy przez Klienta. Nie stosujemy żadnych ukrytych opłat. Nie pobieramy prowizji ani przedpłat przed udzieleniem pożyczki.

Do udzielania pożyczki wystarczy sam dowód osobisty, tylko w nielicznych przypadkach potrzebujemy dodatkowo zaświadczenie o zarobkach. Pożyczka przyznawana jest od ręki. Pieniądze wypłacamy gotówka lub na konto najczęściej w ten sam dzień.

2. Niezbędne warunki do otrzymania Pożyczki.

Aby otrzymać pożyczkę należy spełnić odpowiednie warunki:
- być osobą pełnoletnią,
- posiadać stałe zameldowanie poświadczone wpisem w dowodzie osobistym
-posiadać stałe źródło dochodu.

3. Oprocentowanie Pożyczek.

Oprocentowanie naszych pożyczek to od 8,5 % do 18,95 %. Oprocentowanie jest zmienne i zależy od wysokości pożyczki, a także okresu na jaki została wzięta pożyczka.

4. Roczna Rzeczywista Stopa Oprocentowania Pożyczki.

Wskaźnik RRSO jest często mylony z oprocentowaniem, bądź całkowitym kosztem pożyczki. W przypadku naszej oferty krótkoterminowych pożyczek, spłacanych w częstych ratach- jest on nieproporcjonalnie wysoki.

Związane jest to z faktem, że im krócej pożyczka jest spłacana i im więcej jest rat które płaci Klient, tym ten wskaźnik szybciej rośnie.

Można to zobrazować na następującym przykładzie

1. Pożyczka 100 zł na 1 tydzień po tygodniu należy oddać 101 złotych: RRSO = 67,77 %

2. Pożyczka 100 zł na 1 rok po roku należy oddać 167,77 złotych: RRSO = 67,77 %

RRSO dla pożyczki, kiedy Klient ma oddać po tygodniu 101 zł i po roku ma oddać 167,77 zł jest takie sama. RRSO jest wskaźnikiem, który nie był tworzony do oceny wartości pożyczek krótkoterminowych. Zdaniem Klientów nie jest pomocny do oceny tego, czy pożyczka jest korzystna.

5. Spłata Pożyczki.

Spłata naszej pożyczki zależy od Opcji pożyczki którą wybierze klient.

Każdy klient otrzymuje Harmonogram Spłat Pożyczki z podanymi datami wpłat. Pieniądze wpłacane powinny być na konto podane w Umowie Pożyczki.

W przypadku obsługi domowej Klient otrzymuje Kartę Spłat Pożyczki od Przedstawiciela. Kartę Spłat należy przechowywać w bezpiecznym miejscu.

6. Nie wpłacenie raty w terminie lub niespłacenie raty.

W razie niespłacania raty, zostanie naliczona opłata za opóźnienie w wysokości maksymalnie 15 zł za każdy dodatkowy kontakt telefoniczny lub wysłany list. Ta opłata odzwierciedla rzeczywisty koszt, jaki musi firma ponieść, gdy Klient spóźni się ze spłatą. Aby otrzymać dodatkową pomoc, należy skontaktować się z naszą infolinią 0 801 707 990 (koszt całego połączenia wynosi 0,35zł).

7. Możliwość wcześniejszej spłaty.

W celu dokonania wcześniejszej spłaty należy skontaktować się z Przedstawicielem lub zadzwonić na numer infolinii 0 801 707 990( koszt całego połączenia wynosi 0,35 zł).

8. Przedłużenie pożyczki

W celu przedłużenia kredytu należy skontaktować się z Przedstawicielem lub zadzwonić na numer infolinii 0 801 707 990( koszt całego połączenia wynosi 0,35 zł).
Konsekwencje nie spłacenia pożyczki i procedury windykacyjne
W razie niespłacania raty, zostanie naliczona opłata za opóźnienie w wysokości maksymalnie 15 zł za każdy dodatkowy kontakt telefoniczny lub wysłany list. Ta opłata odzwierciedla rzeczywisty koszt, jaki musi firma ponieść, gdy Klient spóźni się ze spłatą. Aby otrzymać dodatkową pomoc, należy skontaktować się z naszą infolinią 0 801 707 990 (koszt całego połączenia wynosi 0,35zł).

Procedura windykacyjna: W razie braku możliwości płatności w pierwszej kolejności skontaktuj się z Swoim Przedstawicielem, który opracuje i uzgodni plan rozwiązania problemu

Procedura windykacyjna: W razie braku możliwości płatności w pierwszej kolejności skontaktuj się z Swoim Przedstawicielem, który opracuje i uzgodni plan rozwiązania problemu Procedury windykacyjne są następujące: w przypadku niespłacenia odpowiedniej ilości rat (12) sprawa trafia do działu windykacji, następuje kontakt w sprawie splaty pożyczki. W przypadku dalszego niespłacenia raty postępowanie odbywa się zgodnie z zapisami polskiego prawa zatem występuje wezwanie do zapłaty, w ostateczności sprawa trafia do sądu.

Zasady dotyczące przedłużenia pożyczki
Warunkiem przedłużenia jest spłata odsetek, składki ubezpieczeniowej i prowizji za przedłużenie okresu spłaty pożyczki. Pożyczka nie odnawia się automatycznie. Aby odnowić pożyczkę należy zgłosić zapytanie miesiąc przed spłatą ostatniej raty. Odnowienie pożyczki jest możliwe tylko wtedy gdy pierwsza pożyczka była spłacana w terminie.


Wpływ pożyczki na zdolność kredytową
Pożyczka nie ma wpływu na zdolność kredytową.

Wysyłając formularz przekazujesz nam swoje dane niezbędne to przygotowania przez nas i naszych partnerów oferty dla Ciebie. Zgodnie z obowiązującym prawem, każdy ma prawo do wglądu i zmiany danych, dotyczących swojej osoby i wycofania złożonej zgody. Wyrażenie zgody jest dobrowolne i obowiązuje do momentu wycofania się ze złożonej zgody. Zgodzę można wycofać poprzez informację mailową: szybkapozyczkabezbiku@gmail.com Administratorem strony jest Szybka Pożyczka Bez BIK, w razie wątpliwości związanych z polityką. prywatności, możesz skontaktować się, wysyłając wiadomość na adres: szybkapozyczkabezbiku@gmail.com Na tej stronie używamy technologie takie jak pliki cookies do personalizowania treści i reklam, do zapewniania funkcji związanych z mediami społecznościowymi i do analizowania ruchu na stronie. Udostępnia również informacje o korzystaniu z witryny przez użytkownika zaufanym partnerom działającymi w sektorach mediów społecznościowych, reklamowych i danych statystycznych. Zbieramy anonimowe dane na temat Twoich odwiedzin strony, takie jak wyświetlane podstrony, czas spędzony na nich czy przejścia pomiędzy poszczególnymi podstronami. Korzystając z narzędzi analitycznych, takich jak Google Analytics . Wiąże się to z wykorzystaniem plików cookies firmy Google czy pixel Facebook.
Szybkie Pożyczki
szybkapozyczkabezbiku@gmail.com

 

PozyczkiPrywatneChwilowki.pl

Szybkie pożyczki chwilówki przez Internet


Szybki wniosek -
oddzwonimy natychmiast
Imię:
Nazwisko:
Telefon
(9 cyfr):
Kod pocztowy:
Mail:
PESEL:
Mam zly BIK


Chce zalozyc czyste konto z debetem